Najdi si tu svou oblíbenou
skupinovou lekci.
Nebo si vyber jinou!

Fitness centrum dnes není jen o síle, ale o zdravém životním stylu! Přijďte se svými přáteli trávit čas do rodinného fitness s příjemnou atmosférou, kde se jen necvičí a bude se Vám věnovat tým odborníků!

 

Alpinning
 

ALPINNING™ v Best Fitness v jeho nejlepší podobě. Nejpřirozenější pohyb, bez velkých nároků na klouby spojený s procvičením celého těla,
pro správných efekt z cvičení, vhodný pro všechny věkové i hmotnostní kategorie.
Alpinning™ není jen procházka, ale správný krok k energetickému výdeji a dokonalé postavě. Proto jsme pro vás připravili zcela nový sál, kde si hodiny opravdu užijete a my s vámi :-)

Co vás čeká?

Každá přizpůsobená složení klientely, která se na danou lekci sejde.

Soňa

Pondělí
Středa
Neděle

Iva

Úterý
Čtvrtek

Best Body
 

Speciální kruhový trénink pro ženy, dívky a dámy, které mají opravdu zájem formovat svoji postavu, protože na rozdíl od jiných „institucí“, my víme, co děláme a nehrajeme si na fitness.
Chcete se vyřádit na tréninku, který je postaven tak, aby vám přinášel výsledky, které si přejete, protože je postaven ženám přímo na míru?
A od září nově zařazujeme Best Body i pro muže!

Radek

Středa
 

Profil trenéra

TRX Suspension Training
 

Revoluce v tréninku pouze v našem fitness centru! Funkční trénink pro kvalitnější život. „Vstaňte a cvičte“ je motto, které obletělo svět.
Nebaví vás rutina posilovny a přesto chcete formovat postavu a zpevnit bolavá záda bez tahání železa? Vyzkoušejte TRX®! 

TRX využívá vaši vlastní váhu a sílu pro vytváření odporu, což pomáhá rozvíjet stabilitu a sílu. Zahrnuje aktivaci svalů jádra, což přispívá ke zpevnění břišních svalů. Může vám pomoci zlepšit vaši rovnováhu a postoj.

Radek

Pondělí
Čtvrtek
 

Profil trenéra

Jumping

 

Jumping je tím pravým sportem pro každého, kdo hubnutí bere opravdu vážně. Kromě samotného hubnutí dochází zároveň k výraznému posílení hlubokých zádovýchbřišních svalů, důležitých pro správné držení těla.

S překvapením poznáte o kolik jsou cviky na měkké trampolíně namáhavější než na pevné zemi. Můžete mít výsledky nebo výmluvy, nikdy ne obojí. Takže? – Naskočte! 

Michaela

Pondělí
Středa
 

 

 

BOX-DANCE

BOX_DANCE je moderní intervalové cvičení, které spojuje zdánlivě nespojitelné prvky – box, pilates a tanec. Box umožňuje vysoce efektivní aerobní trénink, pilates posiluje a zpevňuje tělo, čcož nabízí skvělou kombinaci cvičebních prvků, která je zakončena posilováním hýždí a břišních svalů. Efektivitu tohoto cvičení podtrhují mimo jiné zátěžové čtvrt kilové rukavičky, napomáhající lepšímu rýsování paží. 
Proč Box Dance:
- kombinace efektivního aerobního tréninku a posilování
- zpevníte svaly celého těla, včetně centra těla
- lépe a efektivněji posílíte břišní svalstvo
- zlepšíte si rovnováhu a stabilitu těla
- zvýšíte svoji vytrvalost a kondici
- zatočíte s tukovými polštářky
 

ANETA

 

BOsu cardio

 

Dynamická kardio aktivita zaměřená na získání kondice a posílení celého těla. BOSU Cardio přispívá k celkovému držení těla, posílení pánevního dna a odstranění svalových dysbalancí. Cvičení BOSU Cardio je vhodné pro všechny generace, pro začátečníky i pro pokročilé.

 

  IVA

Jóga v síti

 

Jóga v síti je jeden z nejmladších výhonků prastaré školy jógy s využitím speciálního měkké sítě, připevněné ke stropu (nosnost 300 kg). V této síti jsou následně prováděná cvičení s využitím různých pozicích. Toto speciální cvičení je určené především pro osoby s problémem s krční páteří a se zády.

Hanka