Najdi si tu svou oblíbenou
skupinovou lekci.
Nebo si vyber jinou!

Fitness centrum dnes není jen o síle, ale o zdravém životním stylu! Přijďte se svými přáteli trávit čas do rodinného fitness s příjemnou atmosférou, kde se jen necvičí a bude se Vám věnovat tým odborníků!

Alpinning
 

ALPINNING™ v Best Fitness v jeho nejlepší podobě.
Nejpřirozenější pohyb, bez velkých nároků na klouby spojený s procvičením celého těla, pro správných efekt z cvičení, vhodný pro všechny věkové i hmotnostní kategorie.
Alpinning™ není jen procházka, ale správný krok k energetickému výdeji a dokonalé postavě. Proto jsme pro vás připravili zcela nový sál, kde si hodiny opravdu užijete a my s vámi :-)

Co vás čeká?

Každá přizpůsobená složení klientely, která se na danou lekci sejde.

Soňa

Pondělí
Středa
Neděle

Iva K.

Úterý
Čtvrtek

Best Body
 

Speciální kruhový trénink pro ženy, dívky a dámy, které mají opravdu zájem formovat svoji postavu, protože na rozdíl od jiných „institucí“, my víme, co děláme a nehrajeme si na fitness.
Chcete se vyřádit na tréninku, který je postaven tak, aby vám přinášel výsledky, které si přejete, protože je postavem ženám přímo na míru?
A od září nově zařazujeme Best Body i pro muže!

Radek

Úterý
Čtvrtek

Profil trenéra

TRX Suspension Training
 

Revoluce v tréninku pouze v našem fitness centru!! Trénink pro kvalitnější život.
„Vstaňte a cvičte“ motto, které obletělo svět.
Nebaví vás posilovna a přesto chcete formovat postavu a zpevnit bolavá záda bez tahání železa?
OK, máme pro vás TRX®.

Radek

Pondělí
Středa

Profil trenéra

Jumping

 

Jumping je tím pravým sportem pro každého, kdo hubnutí bere opravdu vážně. Kromě samotného hubnutí dochází zároveň k výraznému posílení hlubokých zádových i břišních svalů, důležitých pro správné držení těla. S překvapením poznáte o kolik jsou cviky na měkké trampolíně namáhavější než na pevné zemi. Můžete mít výsledky nebo výmluvy, nikdy ne obojí. Takže?

Soňa

Pondělí
Středa
Neděle

Gábina

Pátek
Sobota

Jóga v síti

 

Jóga v síti je jeden z nejmladších výhonků prastaré školy jógy s využitím speciálního měkké sítě, připevněné ke stropu (nosnost 300 kg). V této síti jsou následně prováděná cvičení s využitím různých pozicích. Toto speciální cvičení je určené především pro osoby s problémem s krční páteří a se zády.

Hanka

Středa